Mayıs’ta 2 etkinlikle sizlerle buluştuk

PROSES OTOMASYON SEMPOZYUMU

Emo Ayvaz yangın sistemleri olarak sempozyumda standımızda sizleri ağırlamanın ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirmenin mutluluğunu yaşadık.

İş Sağlığı ve Güvenliği tedbirlerinin uygulanmaması sebebi ile ortaya çıkabilecek tehlikeler işyerlerinde genellikle bir veya birden fazla çalışanı etkilerken yangın sistemleri için proses emniyet tedbirlerinin alınmaması sebebi ile ortaya çıkabilecek tehlikeler çok ciddi kazalara sebep olup son derece yıkıcı etkileri olabilmektedir.

Proses emniyeti işletim sisteminin bir bütün olarak ele alındığı mühendislik ve işletme uygulamalarının gerçekleştirilmesiyle kazalara neden olabilecek tehlikeleri önleyecek şekilde tasarlanmasıdır. Ayrıca toksik etkilere, yangına veya patlamaya neden olabilen tehlikeli maddeler veya enerji yayma potansiyeline sahip durumların önlenmesi ve bu olayların meydana gelmesi ile olabilecek ciddi yaralanmalar, maddi hasarlar, üretim kaybı ve çevresel etkiler gibi sonuçların kontrol altında tutulması ile ilgilenir.

 

 

ULUSLARARASI TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ

18-19 Mayıs Tarihlerinde Pullman Otel’de düzenlenecek olan Uluslararası Temiz Kömür Zirvesi Türkiye’den ve Dünyadan kömür santralleri işletmecilerini ve kömür teknolojileri üretenleri, güvenlik firmalarını ve Dünyanın temiz kömüre olan yolculuğuna katkıda bulunacak tüm işletmeleri biraraya getirecek.

Biz de Emo Ayvaz olarak bu etkinlikle siz değerli müşterilerimizle olduk.